Menu

Aktiviteter på Højlyngen

Start
Slut
Omkl. hj.
Omkl. ude
Sted
tirsdag 28. nov
17:15
18:30
U10 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
17:15
18:30
U14 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
18:30
20:30
Jyllandsserien
Træning
Træning
Omkl 2
Kunstgræs
18:30
20:30
2. holdet (Serie 1)
Træning
Træning
Omkl 1
Kunstgræs
20:30
22:00
3. holdet
Træning
Træning
Omkl 3
Kunstgræs
20:30
22:00
Hyggeholdet 7M
Træning
Træning
Omkl 3
Kunstgræs
onsdag 29. nov
16:00
17:15
U12-U13 Piger
Træning
Træning
Kunstgræs
17:15
18:30
U11 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
17:15
18:30
U12 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
17:15
18:30
U13 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
18:30
20:15
Serie 2 (Damesenior)
Træning
Træning
Omkl 4
Kunstgræs
18:30
20:15
Oldboys
Træning
Træning
Kunstgræs
18:30
20:15
OB 50
Træning
Træning
Kunstgræs
18:30
20:15
OB 55 (C7)
Træning
Træning
Kunstgræs
18:30
20:15
OB 60 (C7)
Træning
Træning
Kunstgræs
torsdag 30. nov
16:00
17:15
U7-U9 Piger
Træning
Træning
Kunstgræs
16:00
17:15
U10-U11 Piger
Træning
Træning
Bane 7A (kunst)
17:15
18:30
U8 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
17:15
18:30
U9 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
18:30
20:30
Jyllandsserien
Træning
Træning
Omkl 2
Kunstgræs
18:30
20:30
2. holdet (Serie 1)
Træning
Træning
Omkl 2
Kunstgræs
20:30
22:00
3. holdet
Træning
Træning
Omkl 3
Kunstgræs
20:30
22:00
Hyggeholdet 7M
Træning
Træning
Omkl 3
Kunstgræs
fredag 01. dec
16:00
17:30
U12 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
16:00
17:30
U13 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
lørdag 02. dec
08:00
10:00
U10 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
10:00
12:00
U11 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
søndag 03. dec
08:30
10:00
U8 Drenge
Træning
Træning
Hal
10:00
12:00
Oldboys
Træning
Træning
Kunstgræs
10:00
12:00
OB 50
Træning
Træning
Kunstgræs
10:00
12:00
OB 55 (C7)
Træning
Træning
Kunstgræs
10:00
12:00
OB 60 (C7)
Træning
Træning
Kunstgræs
10:00
11:00
U3-U5
Træning
Træning
Hal
11:00
12:00
U6 - U7
Træning
Træning
Hal
mandag 04. dec
16:30
20:00
Hasle
Kunstgræs
tirsdag 05. dec
17:15
18:30
U10 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
17:15
18:30
U14 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
18:30
20:30
Jyllandsserien
Træning
Træning
Omkl 2
Kunstgræs
18:30
20:30
2. holdet (Serie 1)
Træning
Træning
Omkl 1
Kunstgræs
20:30
22:00
3. holdet
Træning
Træning
Omkl 3
Kunstgræs
20:30
22:00
Hyggeholdet 7M
Træning
Træning
Omkl 3
Kunstgræs
onsdag 06. dec
16:00
17:15
U12-U13 Piger
Træning
Træning
Kunstgræs
17:15
18:30
U11 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
17:15
18:30
U12 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
17:15
18:30
U13 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
18:30
20:15
Serie 2 (Damesenior)
Træning
Træning
Omkl 4
Kunstgræs
18:30
20:15
Oldboys
Træning
Træning
Kunstgræs
18:30
20:15
OB 50
Træning
Træning
Kunstgræs
18:30
20:15
OB 55 (C7)
Træning
Træning
Kunstgræs
18:30
20:15
OB 60 (C7)
Træning
Træning
Kunstgræs
torsdag 07. dec
16:00
17:15
U7-U9 Piger
Træning
Træning
Kunstgræs
16:00
17:15
U10-U11 Piger
Træning
Træning
Bane 7A (kunst)
17:15
18:30
U8 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
17:15
18:30
U9 Drenge
Træning
Træning
Kunstgræs
18:30
20:30
Jyllandsserien
Træning
Træning
Omkl 2
Kunstgræs
18:30
20:30
2. holdet (Serie 1)
Træning
Træning
Omkl 2
Kunstgræs
20:30
22:00
3. holdet
Træning
Træning
Omkl 3
Kunstgræs
20:30
22:00
Hyggeholdet 7M
Træning
Træning
Omkl 3
Kunstgræs
Luk